Контакти

city-icon

097 968-04-10

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сортувати за
Результат 1. 5 з 5

Металеві під'їзні двері.

Раді представити Вам металеві двері під домофон та з кодовим механічним замком. Даний продукт став результатом багаторічного досвіду по монтажу домофонів Візит.

Ціни розраховуються в залежності від типу дверей (глухі чи з віконним блоком), розмірів, кольору порошкового покриття та інших факторів, тому вказані на цій сторінці ціни є приблизними, уточняйте відносно своїх розмірів!

сертифікатЗвісно, вся продукція сертифікована тому на неї можна оформити так званий "теплий кредит". Наші дверні блоки мають сучасний дизайн, тривалий термін експлуатації в любих погодних умовах та оптимальну ціну. Вони повністю оптимізовані під монтаж вибраного клієнтом обладнання. Основу конструкції становить металевий каркас з квадратних труб 60*40мм з зовнішньої сторони закритий листом металу товщиною 2мм., з внутрішньої 1,2мм. Для забезпечення тепло та шумоізоляції середина заповняється скловатою.

Спеціалісти нашої фірми завжди прислуховуються до побажань клієнтів та виготовляють двері таких розмірів та конструкції які Ви побажаєте!