Контакти

city-icon

097 968-04-10

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Блог

Надіємось ви знайдете тут цінну інформацію яка допоможе в не легкій справі встановлення та обслуговування домофонів.

Аналогові та HD відеодомофони

KappaHDЗараз майже в кожного виробника відеодомофонів з'явились моделі які показують та навіть записують відео в HD(1280*720) чи навіть Full HD(1920*1080) якості! Та чи велика різниця в якості насправді? Чи доцільно переплачувати?

Детальніше...

Скільки електроенергії споживає домофон?

Vizit 343R + 312RПитання економії електроенергії стоїть як ніколи гостро, особливо враховуючи постійне зростання цін. Саме тому багато людей задаються питанням наскільки економною є під'їздна домофонна система яка працює постійно. Давайте розбиратись!

Детальніше...

Виготовлення шильдів

шильд домофону

Для домофонної компанії надзвичайно важливо щоб клієнтам було легко з ними зв'язатися чи то по питанню ремонту обладнання чи для замовлення якихось інших послуг. Можна звісно видавати клієнтам візитки чи іншу рекламну продукцію але найефективнішим рішенням буде закріпити ваш номер телефону безпосередньо на дверях у під'їзд, для цього і варто виготовити металеві шильди або простішими словами металеві таблички.

Детальніше...

Як взломати домофон?

Взлом домофонів

Мабуть дивно бачити в інтернет магазині домофонів статтю на таку тему але створена вона саме для монтажних організацій, щоб пояснити наскільки надійною є така система безпеки і як захистити об’єкт від спроб незаконного проникнення. В інтернеті є величезна кількість інформації цієї тематики і люди шукають її навіть частіше ніж інструкції як відремонтувати домофон :).

Детальніше...

Виготовлення копій домофонних ключів

синій домофонній ключДомофон у під'їзді - простий, але надійний засіб від небажаних осіб. Ймовірність проникнення їх, звичайно є, але вона дуже мала. Ця ймовірність близька до нуля, якщо всі мешканці проявляють пильність і не впускають сторонніх осіб, навіть якщо вони чатують біля вхідних дверей щоб проникнути з кимось з мешканців. Буває так, що ключі (чіпи) від домофонів губляться. Безумовно, у вашому місті вже є майстерня з виготовлення цих дублікатів, але ваш бізнес не буде зайвим.

Детальніше...

Домофон для людей з вадами слуху

домофон для глухихДомофон створює деякі незручності для людей з вадами слуху адже вони не можуть почути дзвінка аудіо трубки. Дещо спрощує ситуацію використання відеодомофону проте це не є панацеєю адже людина не може постійно спостерігати на екран цього пристрою. На жаль виробники систем контролю доступу досі не вирішили це питання, тому приходиться брати в руки паяльник...

Детальніше...

План проведення зборів мешканців під'їздів

Як правило рішення щодо встановлення домофону в багатоквартирному під’їзді приймається колективно на зборах. Інколи мешканці запрошують на збори представника домофонної компанії, який зможе дати кваліфіковану відповідь на запитання замовників, розповісти про ціни, навести аргументи доцільності такого пристрою. Досить часто фірми самі проявляють ініціативу в проведенні таких зібрань. Від якості таких зустічей залежить рішення мешканців стосовно вибору фірми-виконавця та самого встановлення як такого.

Детальніше...

Найчастіші причини поломок - як самостійно обслуговувати домофон?

Домофон - технічна система, яка вимагає сервісного обслуговування обладнання, яке виконує фірма, що встановлює такі системи. Найчастіше, як і послуги ЖКГ, послуга з надання безперебійної роботи домофону надається неякісно. Це пов'язано з недобросовісністю виконавців і недотриманням договірних зобов'язань. Кошти, що відраховується з квартири в домофонну компанію, здаються незначними, але при розрахунку на рік і на весь під'їзд набирається велика сума.

Детальніше...

Домофонні новинки 2013 року. Частина 1.

Компанія Vizit продовжує дивувати нас новинками в домофонній індустрії. В 2013 році відбулись деякі зміни у вже існуючих моделях моніторів відеодомофонів та з’явились деякі нові. Частина з них, уже деякий час, можна придбати, деякі очікуються в 3 кварталі 2013 року але як показує практика, буде не погано побачити їх хоча б до середини 2014. Але будемо оптимістами та давайте приготуємось до їх появи на ринку.

Детальніше...

Як підвищити об’єми встановлень домофонів влітку?

Не секрет, що влітку продажі домофонів різко падають. Найбільш важким щодо обсягів продажу є період 1 липня - 15 серпня. Які заходи слід вжити, щоб не залишитися в збитку?

Детальніше...

Як розпочати власний домофонний бізнес?

Ще зовсім недавно люди навіть не знали що таке домофони. У під'їздах стояли дерев'яні двері, багато з яких ніколи не закривалися. У під'їзді можна було залишити коляску, велосипед або інше майно без ризику бути вкраденими, а люди довіряли один одному. Але зараз під'їзди стали притулком безхатченків, наркоманів і хуліганів, які залишають після себе шприци, пляшки, купи сміття і не дуже приємні написи на стінах. З ростом злочинності, хуліганства в під'їздах будинків люди почали замислюватися про свою безпеку. І тут дуже вчасно з'явився такий бізнес, як встановлення домофонів.

Детальніше...

Сайт домофонної компанії

Що має бути і що може бути на сайті домофонної компанії. Ідеї ??для сайту.

Детальніше...

Підключення двох УКП для одночасної роботи.

Досить часто виникає потреба підключення декількох переговорних пристроїв (УКП) на один номер. Як правило це великі квартири чи приватні будинки де для зручності власників виникає така потреба. Переговорні пристрої не здатні працювати коректно при звичайному паралельному чи послідовному з'єднанні, потрібно вдаватись до певних апаратних змін або спеціалізованого обладнання.

Детальніше...

Вибір обладнання для об'єктів з декількома входами

Інколи трапляється так що в одне приміщення є декілька незалежних входів і відповідно в ньому потрібно встановити систему контролю доступу (СКД). В залежності від типу приміщення та поставлених вимог є декілька варіантів вирішення цього питання.

Детальніше...

Цінова політика домофонної компанії при роботі з конкурентами

Компанія, що пропонує послуги з встановлення домофонів, повинна представляти себе як надійний, відкритий партнер, що пропонує оптимальне співвідношення ціни і якості своїх послуг. Домофонна система потребує постійного технічного обслуговування, тому клієнти віддадуть перевагу тій фірмі, яка вже зарекомендувала себе в місті. Однак, незважаючи на різницю в цінах на обслуговування, основна увага привертає все ж вартість установки. Уявімо, що Ваша компанія пропонує домофон такої ж марки і в такій же комплектації, як у конкурентів. Щоб зробити умови укладення договору більш привабливими, можна використовувати наступні рекомендації або акції:

Детальніше...

Системи контролю доступу - Vizit

В наш час питання безпеки є дуже актуальним, тому системи контролю доступу користуються великим попитом. Та слід обирати перевірені часом системи, які могли би дійсно надійно виконувати свої функції. Тож розглянемо продукцію торгової марки VIZIT, яка беззаперечно заслуговує на увагу.

Слід зауважити, що торгова марка існує на ринку країн СНГ вже 27 років. За цей час її системи були встановлені в понад 400 тисяч житлових домівок.

Детальніше...

Декілька простих правил, які треба знати обираючи дверний доводчик.

Всім доводилось мати справу з дверним доводчиком, адже цей пристрій став невід’ємним для будь якого офісу в новій будівлі та багатьох місцях в місті. Він дозволяє плавно та безшумно закритися дверям, зберігаючи при цьому прохолоду літом та тепло взимку. Завдяки таким своїм якостям як безшумність та безвідмовність (середня кількість спрацьовувань для більшості механізмів становить 500 тисяч) вони стали такими необхідними для повсякденного життя.

Детальніше...