Контакти

city-icon

097 968-04-10

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сортувати за
Результат 1. 12 з 12

Домофонні ключі

Робота сучасних домофонних ключів полягає в зчитуванні індивідуального коду, який записується на заводі виробника. Змінити цей код неможливо. Більшість людей вважає що всередині міститься звичайна батарейка або магніт але ця думка помилкова. Насправді у кожному безконтактному RF ключі міститься чіп на якому записаний індивідуальний, символьний код. До цього чіпу кріпиться котушка з великою кількість видків дроту, через неї він обмінюється інформацією з зчитувачем блоку виклику.

Їхній запис у пам’ять блоку керування відбувається максимально просто та швидко. Для цього працівник монтажної організації вводить певну послідовність кнопок на блоці виклику (чим переводить блок керування у режим запису) і прикладає в певній послідовності всі ключі які потрібно записати.

Раніше продажем домофонних ключів займались лише монтажні організації. Згодом з’явились фірми які на кожному кроці почали пропонувати виготовлення копій. Спеціально для цього використовують програматори та так звані RW заготовки.

На даний момент RFID - є самим сучасним типом електронних ключів. Візуально вони схожі на брелоки різної форми. У нашому інтернет магазині ви можете купити домофонні ключі Vizit двох типів - пластикові та шкіряні.