Контакти

city-icon

097 968-04-10

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Двері
З кодовим замком

13000,00грн

Металеві двері з кодовим замком

Ми живемо у важкий час, адже беззаконня і насильства з кожним днем ставати все більше. Для того, щоб якимось чином, контролювати ситуацію і підвищити особисту безпеку, багато людей встановлюють сигналізацію або металеві двері з механічним кодовим замком.

Наша компанія пропонує вам надійні двері, яка виготовлена з листа сталі товщиною 2мм. Ми подбали не тільки про безпеку, але й про теплоізоляційні показники приміщення. Завдяки щільним листам металу і скловати, як утеплювачу, вони повністю відповідають усім останнім вимогам по тепло і шумоізоляції. Наші двері, є найкращою пропозицією на сьогоднішній день на ринку, не тільки завдяки вигідному співвідношенню ціни і якості, а й завдяки сучасному дизайну і індивідуальному стилю. Під час установки не знадобиться багато часу, а наявність механічного кодового замка, дозволить заощадити на підключенні електрики і істотно знизить подальші витрати на вашу безпеку.

Завдяки якісним матеріалам двері з механічним кодовим замком, чудово витримують будь-які погодні умови. Навіть через декілька років, вони будуть мати такий же зовнішній вигляд і так само працювати, як і зараз.

Попередньо знявши мірки з вхідного отвору в ваш під'їзд, ми виготовимо такі двері, які будуть повністю відповідати розмірам. За вашим бажанням фахівці, що працюють у нас, зможуть також зайнятися їх установкою. Ми цінуємо нашого клієнта і звикли залишати про себе хороші спогади. Ця модель дверей, є плодом багаторічної роботи, тому в ній все продумано до найдрібніших подробиць: дизайн, колір, ціна, оформлення, вбудований металевий замок. Купуючи цю модель, ви купуєте надійність, захист, комфорт. Наша компанія рада буде вам допомогти, як у придбанні, так і в установці.