Контакти

city-icon

097 968-04-10

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Двері
Без віконного блоку

12500,00грн

Металеві двері без віконного блоку

У сучасному суспільстві захист своєї власності цілком і повністю покладена на плечі свідомих громадян. Ніхто з нас не впустить в будинок незнайомців? чому б не подбати про те, щоб не впускати їх і в під'їзд вашого будинку? Ми підкажемо вам , як можливо захистити себе і свою власність.
Надійним захистом вашого будинку від нежданих гостей будуть металеві під'їзні двері без віконного блоку. На сьогоднішній день на будівельному ринку ці двері є найбільш популярними. Полотно дверного отвору виготовлені зі сталі товщиною приблизно 2 мм. Усередині дверей знаходяться профілі , які надають їй додаткову жорсткість.
Металеві під'їзні двері комплектуються протизнімними штирями. Наші фахівці, виїхавши на об'єкт, самі знімуть мірки для подальшого виготовлення дверей. Запропонована нами модель вхідних дверей під домофон, повністю здатна задовольнити всі потреби багатьох жителів вашого під'їзду. Посилені системи захисту, високий ступінь шумоізоляції сподобається всім мешканцям вашого будинку чи під'їзду .
Якісна сталь, довговічний утеплювач дозволяє покупцеві достатню довгий час користуватися своїм придбанням. Ми впевнені в якості свого товару, тому надаємо гарантію. Зовнішня обробка сталі прекрасно виносить перепади температур, при цьому надовго зберігаючи первинний стан.
Своєчасно подбавши про захист своєї власності і спокій своїх рідних, ви зможете позбавити себе від різних неприємностей. Самостійно вам з цими проблемами не впорається, тому й існуємо ми.