Купуємо/продаємо/обмінюємо нове
та користоване обладнання Vizit!
Контакти
Останні новини:
ABLE 900FHD
Новинка від компанії ABLE - модель 900FHD. Надзвичайно простий та надійний відеодомофон з механічними кнопками. У ньому реалізовано автоматичний режим вибору типу відеосигналу, завдяки чому його можна використовувати з різноманітними визивними панелями і все працюватиме автоматично!
Хороша якість зображення завдяки 7" екрану з розширенням 800 * 480 та підтримці AHD камер.
Кнопка меню служить для налаштування якості зображення - яскравість, контраст, колір, а також гучність та вибір мелодії дзвінка. Є кнопка вимкнення звуку.
Недоліком можна вважати відсутність запису фото/відео через відсутність вбудованої пам'яті та можливості встановлення microCD, але враховуючи ціну даного пристрою це логічно. Як показує практика, більшість клієнтів не користується даною функцією, а кому вона дійсно потрібна - обирає дорожчі варіанти.
Особливістю даного відеодомофона є те, що в ньому зовнішній блок живлення. Інколи це плюс, бо у випадку виходу з ладу його легше замінити.
Загалом це відеодомофон з відмінною надійністю та ціною, простотою використання та можливістю роботи з всіма аналоговими камерами.
Характеристики:
- Екран: 7" Дюймовий LCD РК-дисплей
- Роздільна здатність: 800 * 480
- Матеріал корпусу: пластик, колір корпусу - білий, чорний
- Графічне меню: немає
- Метод введення: механічні кнопки
- Індикація: світлова та звукова
- Наявність інтеркому: є
- Підключення панелі виклику: так, 2 шт
- Підключення камери: так, 2 шт
- Можливість запису: немає
- Вбудована пам’ять: немає
- Порт для карти пам’яті: немає
- Блок живлення: завнішній
- Живлення: 15 DCV
- Споживання в режимі очікування: ≤ 5 Вт
- Температура експлуатації: 5°C + 50°C, Відносна вологість експлуатації: до 80%
- Розміри: 130 * 175 * 20 мм, вага: 500г
- Комплектація: поставляється в картонній коробці ( в комплекті , монтажна пластина, блок живлення 12В/2А, монтажні елементи та інструкція)
- Гарантія: 12 місяців






