Контакти

city-icon

097 968-04-10

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Виготовлення копій домофонних ключів

синій домофонній ключДомофон у під'їзді - простий, але надійний засіб від небажаних осіб. Ймовірність проникнення їх, звичайно є, але вона дуже мала. Ця ймовірність близька до нуля, якщо всі мешканці проявляють пильність і не впускають сторонніх осіб, навіть якщо вони чатують біля вхідних дверей щоб проникнути з кимось з мешканців. Буває так, що ключі (чіпи) від домофонів губляться. Безумовно, у вашому місті вже є майстерня з виготовлення цих дублікатів, але ваш бізнес не буде зайвим.

Для організації такого бізнесу достатньо мати копіювальник домофонних ключів і брелків/карт і, звичайно, самі заготовки ключів. Зараз вони дуже доступні, їх є величезний вибір.

Ділова порада. Перш ніж купувати будь-який програматор, продзвоніть всі фірми у вашому місті, які пропонують домофонні системи і уточніть типи ключів, які вони використовують. Тільки після цього можна зробити висновки про можливість придбання дублікатора.
Програматори окупаються досить швидко, оскільки забудькуватість наших мешканців не знає меж. За попередніми підрахунками, в залежності від напливу клієнтів, це може бути від декількох днів до місяця максимум.
Окупність так само дуже сильно залежить від обсягу ринку і від використання реклами. Хоча витрати на рекламу і збільшують собівартість, але дуже сильно піднімають зацікавленість клієнтів саме у ваших послугах. Можна також зробити акцент на доставку ключів додому, це дуже комфортно для клієнтів. Максимальний прибуток можна отримати якщо паралельно займатися встановленням домофонів, більшість клієнтів звертаються саме до монтажних організацій.
Звичайно, не можна за цю роботу поставити зовсім ненавчену людину. Але дублікатор настільки простий що до нього навіть не йде інструкція!
Ціна виготовлення одного ключа коливається від 15 до 40 гривень. У той час коли вартість програматора, приблизно, 300грн, а заготовок від 5 до 12. Плюс вартість реклами, оренди приміщення, електроенергії та опалення. Якщо зробити доставку додому то в принципі можна обійтися і без приміщення. Ось приблизно ваші витрати. Не важко підрахувати терміни окупності.
Успішного вам бізнесу!