Контакти

city-icon

097 968-04-10

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Системи контролю доступу - Vizit

В наш час питання безпеки є дуже актуальним, тому системи контролю доступу користуються великим попитом. Та слід обирати перевірені часом системи, які могли би дійсно надійно виконувати свої функції. Тож розглянемо продукцію торгової марки VIZIT, яка беззаперечно заслуговує на увагу.

Слід зауважити, що торгова марка існує на ринку країн СНГ вже 27 років. За цей час її системи були встановлені в понад 400 тисяч житлових домівок.

Завдяки технологічному прогресу компанія VIZIT постійно модернізує свою продукцію, покращуючи надійність та живучість. Додаткові методи захисту систем контролю гарантують безпеку системи при перезавантаженні та перегріванні. Важливим аспектом діяльності цієї фірми є високий рівень контролю надійності кожного елемента системи, починаючи с затвердження розробки елемента, і завершуючи власне контролем готової продукції.

В якості роботи фірми легко переконатися, достатньо глянути на «Правила організації монтажу та обслуговуванню систем контролю доступу VIZIT», які спрямовані на максимально ефективну роботу монтажних компаній.

Процедура встановлення та обслуговування виконується не VIZIT, а іншими монтажними агентствами, тож важко обіцяти гарант якості в реалізації цих питань. Проте, створені правила вимагають від монтажних фірм використанню чіткої шаблонної системи, напрямлені на максимальне покращення якості монтажних та обслуговуючих робіт.

Та незважаючи на всі зусилля VIZIT, іноді монтажні компанії роблять грубі помилки, які мають жахливі наслідки. Іноді працівники таких компаній можуть встановити комунікаційний блок в розподільчий щиток. Як результат, в кращому випадку система вийде з робочого стану, в гіршому – почнеться пожежа або користувача системи вдарить струмом.

Технічне обслуговування має проводитися не менш ніж раз на рік. Адже лише своєчасне втручання в роботу системи може гарантувати її надійність, виявлення та виправлення пошкоджень, з’явившихся під час експлуатації.

Слід зауважити про терміни експлуатації продукції VIZIT. Системи контролю доступу можуть працювати не менше 5 років. Допускається їх використання і на терміни до 10 років, при умові неушкодженості механічних та електричних елементів системи. Проте, не слід використовувати продукцію більше, ніж 10 років. В цьому випадку VIZIT не несе відповідальності за наслідки.

Компанія VIZIT з великим сумлінням піклується про безпеку своїх користувачів. Її представники наполегливо рекомендують приділяти увагу питанню монтажу та обслуговування, щоб знизити рівень небезпеки до бажаного мінімуму. Рекомендується при монтажі використовувати обладнання, створене спеціально для найкращої взаємодії з системами контролю доступу VIZIT. Це дверні блоки VIZIT-ДСН, призначені для надійної роботи виконавчих приладів системи, монтажні комплекти, які обіцяють максимальний захист системи від кліматичних факторів і пилу, та багато іншого.

Як бачимо, умови та сервіс компанії VIZIT досить привабливі, щоб звернути на них увагу при виборі найліпшої системи контролю доступу.