Контакти

city-icon

097 968-04-10

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Виготовлення шильдів

шильд домофону

Для домофонної компанії надзвичайно важливо щоб клієнтам було легко з ними зв'язатися чи то по питанню ремонту обладнання чи для замовлення якихось інших послуг. Можна звісно видавати клієнтам візитки чи іншу рекламну продукцію але найефективнішим рішенням буде закріпити ваш номер телефону безпосередньо на дверях у під'їзд, для цього і варто виготовити металеві шильди або простішими словами металеві таблички.

шильдУ комплектації кожного блоку виклику домофону є свій стандартний шильд з місцем де можна написати номер телефону організації яка обслуговує даний домофон але вони не надто інформативні, мають не великі розміри, написаний номер телефону не надто помітний та легко стирається, інколи хочеться змінити мову на якій написана інформація чи добавити щось. Тому не варто на цьому економити.

Кріпляться вони на металеві заклепки, як правило, одразу над блоком виклику так щоб людям було зрозуміло як користуватись домофоном. Виготовляються з алюмінієвих листів товщиною 1-1,5мм, можуть бути надруковані з використанням одного або декількох кольорів.
У нас ви можете замовити виготовлення шильдів для домофону по орієнтовній вартості 15-20грн за штуку, ціна залежить від розмірів, кількості, кольору тексту і т.д.