Контакти

city-icon

097 968-04-10

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Найчастіші причини поломок - як самостійно обслуговувати домофон?

Домофон - технічна система, яка вимагає сервісного обслуговування обладнання, яке виконує фірма, що встановлює такі системи. Найчастіше, як і послуги ЖКГ, послуга з надання безперебійної роботи домофону надається неякісно. Це пов'язано з недобросовісністю виконавців і недотриманням договірних зобов'язань. Кошти, що відраховується з квартири в домофонну компанію, здаються незначними, але при розрахунку на рік і на весь під'їзд набирається велика сума.

 У зв'язку з цим збільшується кількість домофонів, які обслуговуються не компаніями, а мешканцями-добровольцями. Наскільки це обгрунтовано?

Найголовніше - компанія повинна дати гарантію на встановлене обладнання і двері, щоб у разі заводського браку не довелося встановлювати нове за свій рахунок. А ось надалі обслуговувати домофон не повинно скласти великих проблем. Для цього потрібно володіти технічними знаннями в електриці, розбиратися в схемах і мати електроінструмент. Розберіться в системі, яку Вам встановили. Звісно найкраще, якщо це поширена модель – ВІЗИТ. Знайдіть в Інтернеті паспорт та схеми цього домофону.

Найбільш поширені поломки пов'язані з доводчиком. При перепадах температур двері починає або стукати, або не закриватися. Регулювання доводчиків здійснюється за допомогою звичайної викрутки! Новий доводчик в господарських магазинах коштує близько 300-500 гривень і поміняти його при належному користуванні потрібно буде років через три.

Проблеми зі зв'язком в трубках і виклику з панелі. Для пошуку несправностей, пов'язаних з електрикою, потрібен тільки тестер. Він допоможе знайти обрив в проводці і усунути поломку. Найбільшу неприємність доставляють перепади з напругою, в результаті яких може вийти з ладу та чи інша частина домофону. Але навіть у цих випадках компанії не квапляться лагодити домофон. Вигідніше самим придбати цю деталь та відремонтувати.

Для програмування нових ключів вимагайте у компанії код сервісного доступу або змініть встановлений за допомогою перемички в блоці керування.

Таким чином, домофонна система не є складним механізмом, що вимагає в обслуговуванні спеціальних навичок і може обслуговуватися фахівцем-електриком.