Контакти

city-icon

097 968-04-10

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Домофонні новинки 2013 року. Частина 1.

Компанія Vizit продовжує дивувати нас новинками в домофонній індустрії. В 2013 році відбулись деякі зміни у вже існуючих моделях моніторів відеодомофонів та з’явились деякі нові. Частина з них, уже деякий час, можна придбати, деякі очікуються в 3 кварталі 2013 року але як показує практика, буде не погано побачити їх хоча б до середини 2014. Але будемо оптимістами та давайте приготуємось до їх появи на ринку.

Vizit-M440C

Найближчим часом має з’явитись в продажі M440C яка анонсована ще в 2012. Вона замінить морально застарілу Vizit-M440C, яку вже зняли з виробництва. Вона буде найдешевшою відео трубкою та буде єдиною без блоку пам’яті.

 


Vizit-M440CM

Очікуваною моделлю стала Vizit-M440CM яка поєднала в собі хорошу функціональність та відмінну ціну. У ній присутній модуль пам’яті на 64 ч/б кадри та більший (3,5”) TFT екран. Це, нажаль, єдина новинка яку можна вже сьогодні замовити у нас та й взагалі в Україні.

 


Змін зазнають привичні для нас моделі. Так у Vizit-M456C буде вбудовано енергонезалежну пам’ять чорно-білого зображення на 64 кадри і тепер вона стане Vizit-M456CM, відповідно. У терміналі монітору Vizit-MT460CM буде збільшено об’єм пам’яті з 32 до 64 кадрів. Ці дві відетрубки стануть практично однаковими по їхнім технічним характеристикам, тому можливо одна з них перестане виготовлятись.

m456c 460cm Зовнішній вигляд цих пристроїв не зміниться.


Vizit-M404CM

З’являться і абсолютно нові пристрої, наприклад Vizit-M404CM. Поки що про неї немає повної технічної документації та навіть приблизна ціна не відома, тому обговорювати можна лише ту інформацію яка є в рекламних буклетах. Відомо що в даного відео монітору буде класичний 4 дюймовий, кольоровий екран, пам’ять на 128 кадрів, та можливість підключення двох блоків виклику, УКП та додаткової камери з кнопкою “дверний дзвінок”. Інтригою являється те що нічого не сказано про БКМ-440, тому є надія що до даного пристрою все вище згадане обладнання підключатиметься на пряму, мабуть саме через це даний “девайс” обладнають вбудованим блоком живлення, тобто він працюватиме від мережі 220В на пряму! З такою багатою технічною характеристикою він зможе на рівні конкурувати з такими виробниками як Commax при встановленні на приватних будинках.

Переговорні аудіо пристрої.

Тут фактично все без змін. Як і раніше випускатимуться абонентські пристрої 3 типів – УКП-7, УКП-12, УКП-12М. Очікується поява УКП-12-1 яка дозволятиме підключення додаткового абонентського пристрою на пряму до неї, без додаткових розгалужувачів, комутаторів та блоків живлення. Загалом такі оновлення є однозначно позитивними і неабияк підігріють інтерес клієнтів до відео моніторів.

Про цікаві новинки серед іншого обладнання ми поговоримо в статті “Новинки 2013 року. Частина 2.”