Контакти

city-icon

097 968-04-10

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Як розпочати власний домофонний бізнес?

Ще зовсім недавно люди навіть не знали що таке домофони. У під'їздах стояли дерев'яні двері, багато з яких ніколи не закривалися. У під'їзді можна було залишити коляску, велосипед або інше майно без ризику бути вкраденими, а люди довіряли один одному. Але зараз під'їзди стали притулком безхатченків, наркоманів і хуліганів, які залишають після себе шприци, пляшки, купи сміття і не дуже приємні написи на стінах. З ростом злочинності, хуліганства в під'їздах будинків люди почали замислюватися про свою безпеку. І тут дуже вчасно з'явився такий бізнес, як встановлення домофонів.

Хочеться сказати, що установка домофонів зараз досить актуальний та прибутковий вид бізнесу. У великих містах дуже рідко зустрінеш будинок, де на під'їзних дверях не стояв би домофон. Ставлять домофони в основному в багатоповерхових будинках, або будинках, де поверхів більше трьох. Тому, якщо займатися цим видом бізнесу, то слід шукати невеликі міста, де люди ще не зовсім знайомі з таким видом охоронного обладнання. І вірогідність наявності конкурентів у маленьких містах буде нижчою.

У чому ж переваги даного виду бізнесу:

1. Простота реєстрації вашої фірми. Досить зареєструватися як приватний підприємець, так ви будете платити менше податків. Так само вам буде необхідний рахунок у банку, куди будуть перераховуватися гроші.

2. Мінімальність витрат. Хоча для відкриття власного бізнесу вам потрібен буде початковий капітал для «розкрути». Офісне приміщення вам може і не знадобитися, для цього зійде ваш будинок або квартира. Приймати замовлення можете особисто ви, або попросити когось із близьких родичів. Відразу ж відпадає необхідність наймати оператора на телефон. Необхідний буде невеличка вантажівка, на якій ви будете перевозити двері і обладнання. Його можна купити, якщо дозволяють кошти, або взяти в оренду. А також потрібно знайти і найняти робітників для цього достатньо 1-2 людей, для початку.

3. Простота пошуку клієнтів. Знаходимо будинок, де домофони ще не встановленні, обходимо мешканців і переконуємо в необхідності встановлення такого пристрою. Можна переконати одного або декількох мешканців, а ті в свою чергу "вмовлять" своїх сусідів.

4. Ну і звичайно ж прибуток. По-перше, прибуток йде від встановлення дверей, абонентських трубок та іншого обладнання. Також не поганий прибуток дає продаж ключів від вхідних дверей, люди їх часто гублять або міняють місце проживання. По-друге, мешканці щомісяця платитимуть абонентську плату за обслуговування домофону, що забезпечить вас стабільним прибутком на довгі роки!

Враховуючи все вище перелічене, а також місцевість, де ви будете встановлювати домофони, кількість населення та багатоповерхових будинків, наявність або відсутність конкурентів, можна отримати непоганий прибуток від такого виду бізнесу. 

Від себе гарантуємо бути надійним бізнес партнером! Вам не потрібно вчитись на власних помилках, у всіх технічних, організаційних, юридичних та інші проблемах ви зможете покластись на нас, адже ми також зацікавленні в успіху вашого бізнесу і відповідно обсягах нашої співпраці.