Контакти

city-icon

097 968-04-10

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підключення двох УКП для одночасної роботи.

Досить часто виникає потреба підключення декількох переговорних пристроїв (УКП) на один номер. Як правило це великі квартири чи приватні будинки де для зручності власників виникає така потреба. Переговорні пристрої не здатні працювати коректно при звичайному паралельному чи послідовному з'єднанні, потрібно вдаватись до певних апаратних змін або спеціалізованого обладнання.

Найпростішим варіантом вирішення цього питання є встановлення абонентського переговорного пристрою УКП-12-1, спеціально спроектованого для додаткового підключення любої іншої трубки (УКП-7, 12, 12М). Схематично це виглядає так:

підключення УКП-12-1


Серед інших технічних можливостей вирішення цього питання - використання комутатора РТ 1*2. Його перавага це можливість використання любих типів переговорних трубок, наприклад дві УКП-12М чи навіть моніторів відеодомофону, у попередньому випадку основною мусить бути УКП-12-1 білого кольору. Одночасно вагомим недоліком є необхідність використання додаткового блоку живлення на 12В.

комутатор  РТ 2*1


  Якщо будуть використовуватись одна або дві відеотрубки чи додатковий БВД то оптимальним рішенням буде система на основі БКМ-440:

підключення БКМ-440


А тепер найцікавіше! Спеціалістами нашої фірми було розроблено простий та максимально дешевий вихід! Все що необхідно це встановити у кожну трубку геркон та вивести з корпусу УКП його контакти. При знятті однієї трубки геркон розірве один контакт іншій трубці і навпаки:

підключення 2 укп

 

З схеми чітко видно принцип роботи - при дзвінку в приміщення спрацьовують одночасно обидві трубки, якщо зняти слухавку на трубці 1 то геркон розімкне коло і сигнал від LN+ не буде надходити до трубки 2. Відповідно трубка 1 буде працювати у нормальному режимі, буде можлива звичайна чітка розмова та можливість відчинення дверей. Аналогічно і в іншому випадку, якщо зняти слухавку в іншому переговорному пристрої він від'єднає сигнал LN- від першої.

Геркон потрібно вбудовувати всередину УКП як умога ближче до геркону який вже вбудований на платі. Підійде фактично любий нормально замкнутий геркон не велеких розмірів. Виводи можна розмістити біля контактів LN+ та LN-.

Даний варіант має ряд переваг - можливо таким чином "модернізувати" УКП-12 та УКП-12М з мінімальними затратами, ціна герконів всього декілька копійок! Не потрібне додаткове живлення, трубки працюють автономно.

Але є і "ложка дьогтю" - неможливо здійснювати розмову з обох УКП одночасно, якщо зняти обидві слухавки розмова припинеться адже кожний абонентський пристрій розірве один одному зв'язок з блоком комутації...