Контакти

city-icon

097 968-04-10

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Контролери доступу
Зчитувач ibutton LED

80,00грн

Зчитувач touch memory ключів - ibutton LED

Повністю металевий зчитувач контактних ключів з світлодіодом. Завдяки своїй простоті та дешевизні користується великим попитом. Він ідеально підходить для контролерів Iron Logic, хоч може використовуватись і з домофонами vizit.

Перевага даного зчитувача над безконтактними в тому що їх можна під'єднати любу кількість до одного контролера. Інколи це потрібно для контролю доступу  з обох сторін входу. Також бувають ситуації коли на готовій системі контролю доступу де встановлений зчитувач безконтактних ключів потрібно паралельно використовувати ключі touch memory. Або такий випадок - перед під'їздом встановлений БВД досить високо і діти не можуть відчинити двері ключем, тому можливо встановити додатковий зчитувач на необхідній висоті. Як бачите варіантів використання безліч.

Підключення до контролеру Iron Logic Z-5R: Чорний та Зелений - "Земля", Білий - "Dalas", Червоний - "Внешний Св".

При підключенні до обладнання Vizit - Чорний "GND", Білий - "ТМ". Світлодіод можна під'єднати або до клем LN+ LN- або до Е+ та GND. Робити це потрібно обов'язково через послідовно під'єднаний резистор, в першому випадку 560Ом, в другому 820Ом.