Контакти

city-icon

097 968-04-10

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


RFID RW заготовка
зелений ключ домофону
жовтий ключ домофону
червоний ключ домофону
синій ключ домофону
синій домофонний ключ
чорний домофонний ключ
синій елктронний ключ
жовтий ключ-брелок

Домофонні ключі
RFID RW заготовка

15,00грн

Перезаписуваний ключ для домофону - RFID-RW

Прогрес не стоїть на місці і це також стосується домофонів. Тепер з'явилися заготовки ключів у яких відсутній унікальний код, а записується спеціальним програматором і може змінюватись безліч разів. Без цього кодуючого пристрою записати ключ-заготовку в пам'ять домофону не можливо! У ньому відсутній код який має прописатись в пам'ять блоку керування, тому приклавши ключ до зчитувача блоку виклику не викличе жодної реакції.

Переваги використання даних заготовок:

  • Зручність! Якщо клієнти бажають до замовити ключів, не потрібно їхати на об'єкт, а на офісі компанії, за допомогою програматора, можна зробити будь-яку кількість їхніх копій всього за декілька секунд.
  • Різноманітність! У стандартних ключах фірми Vizit присутні тільки 2 типи ключів - сірі, пластикові ключі та шкіряні трьох кольорів. В більшості випадків цього достатньо але вимогливим клієнтам більше немає чого запропонувати. У випадку з цими перезаписуваними заготовками клієнтам можна запропонувати величезну кількість рішень - тільки пластикових ключів декілька кольорів: зелені, сині, рожеві, червоні... Крім цього є ще величезний вибір різноманітних смайликів, міні карточок, браслетів на руку і т.д.
     ключ-рожевий ключ-зелений   ключ-синій
  • Практичність! Можна створити декілька десятків чи навіть сотень однакових ключів які будуть функціювати в одному об'єкті, це дозволить видавати їх наперед перед монтажем чи під час нього, надлишок завжди можна перепрограмувати і використати на іншому під'їзді. У разі викрадення блоку керування достатньо буде записати в пам'ять нового лише один ключ, інші будуть розпізнаватись автоматично бо всі вони мають записані однакові коди, відповідно сприймаються блоком керування як один ключ.
  • Ціна! При всіх перевагах, вартість даних типів ключів навіть нижча ніж стандартних! Для звичайної людини декілька копійок різниці у ціні не є суттєвою але для монтажної організації яка купляє їх сотнями чи навіть тисячами - дозволить отримати додатковий прибуток.

Якщо Вас цікавить якийсь конкретний колір вказуйте це в коментарях до замовлення, найбільшим попитом користуються яскраво зелені. І пам'ятайте про необхідність використання програматора, без нього ви не зможете використовувати ці заготовки ключів!