Контакти

city-icon

097 968-04-10

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сортувати за
Результат 1. 3 з 3

Кабель для домофонних систем

Світові та вітчизняні виробники постачають великий асортимент кабельно-провідникової продукції, яка є просто необхідною для багатьох галузей, зокрема, для систем контролю доступу. Аби розібратися з усім наявним різноманіттям, потрібен великий обсяг знань, а також багато часу. Тому спробуємо звернути увагу на основні провідники електричного струму, без яких не обійдеться жодна система контролю доступу.

Основними термінами є наступні:

- Жила. Вона представляє собою металевий провідник. Може складатися з одного (моножила) та кількох дротів (багатодротова жила). Моножили дещо жорсткі, багатодротові жили відрізняються своєю гнучкістю.

- Провід. Це одна або кілька жил. Провід з однієї жили не ізольований, з кількох – ізольований. В залежності від того, яким чином проводи будуть прокладатися, та як їх будуть експлуатувати, жили поміщають в оболонку, яка слугує для них захистом. Провід, який складається в з однієї жили, отримав назву одножильний, з кількох – багатожильний.

- Кабель. Один або декілька проводів, що оточені захисними оболонками. Ці оболонки покликані захищати кабель від перегрівань та впливу інших негативних факторів оточуючого середовища. Вони надають кабелю міцність, попереджають перетискання. Такі захисні заходи, дають можливість використовувати кабель без різноманітних захисних систем.

- Шнур складається з великої кількості жил, які оточені еластичною оболонкою. Призначення цієї оболонки, як і в попередніх випадках, захист шнура від негативних факторів оточуючого середовища та не перешкоджає багаторазовому згинанню.

Жили, які є складовими частинами всіх кабелів та шнурів, мають різний колір, таким чином їх можна легше ідентифікувати. Електричні провідники (тобто жили), як правило, виготовляють з міді або алюмінію. Ці метали мають гарну електропровідність, при цьому їх вартість не велика. Мідь, за своїми властивостями краща ніж алюміній. Передусім, слід сказати, що її електропровідність майже в два рази перевищує алюмінієву . Це говорить про те, що теплові втрати в даному випадку будуть набагато менші. Ще одним недоліком алюмінію можна назвати те, що він дуже легко окислюється при взаємодії з повітрям. Все це приводить того, що кабель псується, таким чином може статися замикання, виникне пожежа. Дроти з алюмінію мають низьку стійкість до згинання, тому після кількох незначних перегинів, дріт легко ламається. Таким чином, всі необхідні елементи в системи контролю доступу мають бути виготовлені з найкращих матеріалів, аби в майбутньому уникнути не бажаних проблем.

Що стосується конкретно систем контролю доступу Візит то в них використовуються багатожильні 2 - 16-ти жильні кабелі (і навіть більше), в залежності від кількості абонентів. Vizit є координатною системою домофонів і тут на відміну від цифрових систем використовується досить велика кількість кабелю, так для під'єднання 30 абонентів потрібно мінімум 14 жил в лінії зв'язку блок комутації - переговорні пристрої, а для під'єднання 100 квартир мінімум 21 жила! Тому як бачите ця тема є дуже актуальною для багатоквартирних домофонів.

У нас Ви завжди можете купити кабель для встановлення домофону!