Контакти

city-icon

097 968-04-10

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Двері
З віконним блоком №2

13000,00грн

Металеві двері з вікном , під домофон

У наш час в новинах, завжди йдеться про величезний сплеск злочинності. Дійсно, злочинність просто заполонила не тільки слабо розвинені країни, а й країни з процвітаючою економікою. Бажання убезпечити себе лягло, не тільки на плечі правоохоронних органів, але і простих громадян. Дійсно мудрий чоловік, перш за все, проявляє передбачливість. Бачачи попереду небезпеку, він захищається, адже злочинність приносить не тільки матеріальну шкоду, а й емоційну.

У вирішенні цієї проблеми наша компанія готова надати вам корисну і своєчасну допомогу. Щоб максимально убезпечити своїх близьких, вашій увазі пропонуються вхідні металеві двері з віконним блоком під домофон.

Ця модель вхідних дверей, є новітньою розробкою наших фахівців. Повністю відповідаючи як естетичним, так і технічним характеристикам, дана модель найбільш затребувана на будівельному ринку. Чудової якості сталь, надійний утеплювач, та інші складові роблять ці двері чудовим захистом для вашого будинку. Звернувшись в нашу компанію, ви скористаєтеся можливістю користуватися якісним і довговічним товаром - металевими дверима з віконним блоком. Наявність віконного блоку не тільки зовні прикрашає двері, але і є продуманим дизайнерським рішенням. Світло, через віконний блок проникає в під'їзд, додатково висвітлюючи його. Тепер, виходячи з під'їзду, ви завжди зможете бачити, хто стоїть за дверима, це не тільки дозволить вам уникнути безглуздих ситуацій, але і додати відчуття повної безпеки.